داخلی
فردا آخرین قرعه کشی فروش ایران خودرو در سال ۹۹
به گزارش خبرخودرو،مراسم قرعه کشی دو طرح فروش فوق العاده و یک طرح پیش فروش یک ساله، ساعت ۱۰ صبح فردا یکشنبه ۱۷ اسفندماه در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو برگزار خواهد شد.
لزوم ثبت اطلاعات خودرو‌های باری درون شهری تبریز
به گزارش خبرخودرو،تداوم تخصیص سهمیه سوخت خودرو‌های باری درون شهری مستلزم ثبت نام رانندگان در سامانه مدیریت مرکزی حمل و نقل درون شهری سازمان شهرداری و دهیاری‌ها و دریافت پروانه فعالیت است.
درخواست اولویت رانندگان برای دریافت واکسن کرونا
به گزارش خبرخودرو،وزیر کشور با ارسال نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار در اولویت قرار دادن رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی پس از کادر درمان جهت تزریق واکسن کرونا شده است.
کاهش تردد خودرو‌ها در محور‌های خوزستان
به گزارش خبرخودرو،تردد خودرو‌ها پس از اعمال محدودیت‌ها در محور‌های خوزستان بیش از ۱۹ درصد کاهش یافته است.
تبعات سنگین واردات آهن قراضه برای صنعت اسقاط
به گزارش خبرخودرو، رئیس کارگروه خودرویی اتحادیه صنایع اسقاط و بازیافت کشور گفت: واردات آهن قراضه تبعات سنگینی برای کشور به دنبال خواهد داشت.
آیا واردات لاستیک از محل تهاتر نیاز کشور به تایرهای سنگین را رفع خواهد کرد؟
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن وارد کنندگان تایر به ارزیابی تصمیم وزارت صمت مبنی بر تصویب 200 میلیون دلار به منظور واردات لاستیک از محل تهاتر پرداخت.
سهم بازار محصولات ایران خودرو به بیش از ۵۵ درصد رسید
به گزارش خبرخودرو،براساس گزارش منتشر شده از سوی دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صمت، گروه صنعتی ایران خودرو در ۱۱ ماهه امسال،‌ موفق به افزایش سهم هشت درصدی از کل بازار سواری کشور شد و علاوه بر آن، بیش از ۵۱ درصد از سهم بازار کل کشور در بخش سواری و سنگین را نصیب خود کرد.
مگاموتور سایپا فلزات گرانبها در کاتالیست را بازیافت می‌کند
به گزارش خبرخودرو،واحد بازیافت فلزات گران بها از کاتالیست های مستعمل با همکاری کارشناسان معاونت مهندسی مگاموتور و مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس در گروه خودروسازی سایپا راه‌اندازی شد.
محصولات مدیران خودرو ، دوستدار محیط زیست
به گزارش خبرخودرو،این روزها بحث میزان آلایندگی و تولید خودروهایی که کمترین میزان آلایندگی و صدمه را به محیط زیست وارد می کنند به عنوان یک ارزش بزرگ و مهم در این صنعت و ارتباط آن با جامعه مطرح می گردد.
تامین ۳۰ درصد لنت ترمز مصرفی کشور در فیروزکوه
به گزارش خبرخودرو،واحدتولیدی لنت ترمز فیروزکوه ۳۰ درصد لنت مصرفی خودرو‌های سبک کشور را تامین می‌کند.
فرسودگی بیش از نیمی از تاکسی های تبریز
به گزارش خبرخودرو،مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز گفت: ۵۳ درصد تاکسی‌های شهری این شهر فرسوده هستند.
جاده‌های ساحلی مازندران بارانی و لغزنده
به گزارش خبرخودرو،رییس پلیس راه مازندران گفت: جاده‌های ساحلی استان هم اکنون بارانی و لغزنده است.
کاهش تعهدات معوق ایران خودرو به شش هزار دستگاه
به گزارش خبرخودرو،معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با تاکید برکاهش تعهدات معوق به شش هزار دستگاه خودرو گفت: صرفا تعهدات معوق شش هزار دستگاه محصولات هایما و ۲۰۷ اتوماتیک با سقف شیشه‌ای در آغاز سال کاری آینده باقی خواهد ماند که این تعداد نیز در ماه‌های ابتدایی این سال به روز خواهد شد.
تیگو 7 ، سمبل ارتقاء برند مدیران خودرو
به گزارش خبرخودرو،خودروی تیگو7 که به عنوان لوکس ترین محصول شرکت مدیران خودرو و یکی از لوکس ترین شاسی بلند های موجود بازار ایران شناخته میشود ، بیش از 3 سال است که این خودرو میهمان بازار ایران است و در طول این مدت توانسته عملکرد خوب و مطلوبی داشته باشد .
پرداخت ۶ میلیون تومان وام کرونا به تاکسیرانان
به گزارش خبرخودرو،سازمان تاکسیرانی اصفهان شش میلیون تومان وام کرونا از طریق سامانه «کارا» به رانندگان واجد شرایط پرداخت کرد.
قرعه‌کشی ۷ محصول طرح فروش فوق العاده و ۹ محصول طرح پیش فروش یکساله سایپا انجام شد
به گزارش خبرخودرو،قرعه کشی همزمان دو طرح فروش فوق‌العاده ۷ محصول و طرح پیش فروش یک ساله ۹ محصول سایپا طرح عید تا عید انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا پنج شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۴ در سایت رسمی این گروه منتشر خواهد شد.
موافقت با افزایش نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس در سال آینده
به گزارش خبرخودرو،اعضای شورای اسلامی شهر تهران با افزایش کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس برای سال آینده موافقت کردند.
تجهیز دو هزارخودروی عمومی به سیستم گاز سوز
به گزارش خبرخودرو،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی از گاز شدن دو هزار خودروی عمومی به طور رایگان خبر داد .
ایران خودرو در آستانه عبور از تولید نیم میلیون دستگاه خودرو
به گزارش خبرخودرو،گروه صنعتی ایران خودرو در روزهای پایانی سال جهش تولید، با وفاق و همدلی سازندگان زنجیره تامین، در آستانه عبور از رکورد تولید ۵۰۰ هزار دستگاه خودرو و تحقق ۱۰۰ درصدی هدف تولید امسال قرار دارد.
مخالفت سازمان حمایت دلیل عدم اجرای قانون الزام خودروسازان به اسقاط بود
به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس انجمن اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده در خصوص دلایل عدم اجرای ماده 6 آیین‌نامه قانون از رده خارج سازی خودروهای فرسوده مبنی بر الزام خودروسازان به اسقاط خبر داد.
صفحه  از ۳۵۱
طراحی و تولید: "ایران سامانه"