مجلس
توجه به زیرساخت های تولید خودرو در کشور ضرورت دارد
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بر توجه به زیرساخت های تولید خودرو در کشور تاکید کرد.
قیمت‌های مصوب شورای رقابت غیرواقعی است
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به ضرورت همکاری میان صنعت و دانشگاه برای دستیابی به خودروی ملی و انتقاد از قیمت‌های غیرواقعی شورای رقابت، بر تک نرخی شدن قیمت خودرو تاکید کرد.
تلاش کارگران خودروسازی در دوران تحریم های ظالمانه صنعت خودرو قابل تقدیر است
به گزارش خبرخودرو، نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش کارگران خودروسازی در دوران تحریم های ظالمانه صنعت خودرو ، واردات خودرو به کشور را عامل فروپاشی این صنعت عنوان کرد.
قیمت خودرو با لحاظ بهای تمام شده تولید واقعی می‌شود
لزوم همکاری شورای رقابت و وزارت صمت در تعیین قیمت واقعی خودرو
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بهای تمام شده تولید خودرو، قیمت این محصول، نه تنها واقعی نیست بلکه شاید بیشتر از قیمت‌های مصوب شورای رقابت باشد.
افزایش ظرفیت تولید فولاد کشور منجر به کاهش قیمت خودرو می شود
به گزارش خبرخودرو،نایب رئیس مجلس تاکید کرد: ظرف ۲۴ ماه یک میلیون تن بر ظرفیت ۳۰ میلیون تنی تولیدی فولاد کشور افزوده شود.
مالیات بر خودرو حذف احتکار و کاهش قیمت خودرو را به دنبال خواهد شد
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مالیات بر خودرو قطعا تاثیر بسیاری بر حذف احتکار ، تامین نیاز جامعه به خودرو و کاهش قیمت ها خواهد گذاشت.
مجلس معتقد به اصلاح شیوه قیمت‌گذاری شورای رقابت است
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی بر دیدگاه غالب کمیسیون متبوعش نسبت به لزوم مدیریت خودروسازان در مقوله تعیین قیمت خودرو، ناکارآمد بودن شیوه قیمت‌گذاری شورای رقابت و اصلاح آن تاکید کرد.
بخش خصوصی بدون کمک دولت قادر به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی نیست
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از بی توجهی دولت نسبت به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی انتقاد کرد.
زیان‌دهی خودروسازان باید متوقف شود
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم همکاری دولت، مجلس و دستگاه‌های نظارتی بر ساماندهی قیمت خودرو گفت: عملکرد سیاست‌گذاران می‌بایست به گونه‌ای باشد که دیگر شاهد زیان‌دهی خودروسازان یا تحمیل هزینه بیشتر بر دوش مصرف‌کنندگان نباشیم.
تاثیر غیرمستقیم مالیات بر خودرو بر کاهش قیمت خودرو
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مالیات بر خودرو تاثیر غیرمستقیم بر کاهش قیمت خودرو خواهد داشت.
سرمایه‌گذاری خودروسازان خارجی موجب احیای صنعت خودروی داخلی می‌شود
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از حضور دولت در صنعت خودروی کشور گفت: احیا و بروزرسانی صنعت خودروی داخلی با ورود شرکای خارجی برای سرمایه‌گذاری امکان‌پذیر می‌شود.
قیمت واقعی خودرو باید در بورس کشف شود
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از تعرفه 86 درصدی واردات خودرو در بودجه سال جاری بر کشف قیمت واقعی خودرو در بورس تاکید کرد.
سایپای نوین سیاستي صحيح برای جلب رضایت مشتریان و پاسخ به سلایق مختلف است
نماينده مهاباد در مجلس شوراي اسلامي:
به گزارش خبرخودرو،نماينده مردم مهاباد در مجلس شوراي اسلامي با بیان اینکه اتخاذ رویکرد سایپای نوین از سوی مدیران این شرکت، مورد حمایت مجلس است، گفت: سایپای نوین سیاست خوب مدیران این شرکت برای جلب رضایت مشتریان و پاسخ به سلایق مختلف است.
تامین فولاد قطعه سازان منوط به معافیت مالیاتی فولادسازان در انتها زنجیره فولاد است
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: معافیت مالیاتی فولادسازان در ابتدای زنجیره، عرضه فولاد در داخل را با چالش مواجه کرده است.
کمیسیون صنایع درباره قیمت خودرو تصمیم گیری می‌کند
به گزارش خبرخودرو،سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: این کمیسیون پس از ارائه گزارش ایدرو از جمع بندی پیشنهاد‌های وزارت صمت، خودروسازان، قطعه سازان و شورای رقابت، درباره قیمت گذاری خودرو تصمیم‌گیری می‌کند.
بررسی نهایی موضوع قیمت‌گذاری خودرو در جلسه امروز کمیسیون صنایع
به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاخیر در اصلاح قیمت‌گذاری و ساماندهی بازار خودرو را موجب ورود آسیب به صنعت خودرو و مصرف‌کنندگان دانست و از بررسی نهایی این موضوع در جلسه امروز کمیسیون متبوعش با حضور دولت و خودروسازان خبر داد.
طراحی و تولید خودروی شاهین نقطه عطفی در کارنامه شرکت سایپا است
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اتکای بیش از پیش به توانمندی‌های داخلی در طراحی و تولید خودروی شاهین را گام بلندی برای مقابله با تحریم‌ها اعلام و بر قابلیت‌ها و نقاط برجسته این خودرو در حوزه طراحی و رعایت استانداردهای ایمنی تاکید کرد.
قیمت خودرو باید آزاد شود
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بر آزادسازی قیمت خودرو تاکید کرد و گفت: با تعیین دستوری قیمت خودرو از سوی شورای رقابت، قیمت واقعی از خودرو به دست نیامده و متضرر نهایی خودروساز است.
نامه خودروسازان به کمیسیون صنایع مجلس؛ بهای تمام شده و ۵ درصد سود مبنای قیمت‌گذاری خودروهای پرتیراژ شود
به گزارش خبرخودرو،سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از نامه‌نگاری خودروسازان و قطعه سازان با کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: در این نامه پیشنهاد شده، خودروهای عمومی، براساس بهای تمام شده و در نظر گرفتن حداقل ۵ درصد سود قیمت‌گذاری شود.
خودروسازان در آزادسازی قیمت خودرو بکوشند
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: آزادسازی قیمت خودرو و حتی عرضه این کالا به بورس موجب ارتقای کیفیت، افزایش رضایت مصرف‌کننده و کوتاهی دست واسطه‌گران از بازار خواهد شد.
صفحه  از ۵۲
طراحی و تولید: "ایران سامانه"