کد خبر: ۶۲۲۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۱ - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
گروه بین الملل: وانت فورد در برابر وانت های جدید آمریکای شمالی یعنی هیوندای سانتا کروز ظاهر خواهد شد.


گروه بین الملل: وانت فورد در برابر وانت های جدید آمریکای شمالی یعنی هیوندای سانتا کروز ظاهر خواهد شد.

به گزارش خبرخودرو، در حالی که وانت تک بدنه کره جنوبی تحت یک برنامه تبلیغاتی تیزر چند ساله قرار دارد، فورد یک پیش نمایش کوتاه و تا حدودی قابل توجه داشت که در آستانه رونمایی جهانی ماوریک منتشر شد. هفته گذشته فقط با یک تیزر، این وانت جمع و جور آمادگی خود را برای رونمایی اعلام کرد.

تصاویر جاسوسی اخیر نشان داده است که به طور قابل توجهی کوچکتر از رنجر است و احتمالاً تنها به صورت چهار درب عرضه خواهد شد. با توجه به پیش نمایش فورد از وانت کوچکی که می تواند یک نشان XLT در گلگیر جلو و یک نشان "هیبرید" در درب عقب داشته باشد، بنابراین ما یک ایده کلی در مورد ماوریک مدل 2022 داریم.

گفته می شود قیمت این وانت جمع و جور کمتر از 20 هزار دلار است. این وانت می تواند ارزان تر از فورد اکواسپرت باشد و در واقع ماوریک را به مدل ابتدایی فورد تبدیل می کند.

منطق به ما می گوید که از نظر مکانیکی مشابه فورد اسکیپ مربوط خواهد بود البته با برخی از ویژگی های آفرود که از برونکو اسپرت با پلتفرم مشترک به ارث رسیده است. تولید آن در مکزیک انجام می شود.

جای تعجب وجود ندارد که فورد و هیوندای با معرفی یک وانت جمع و جور، استلانتیس را به مبارزه وا می دارد. فروش فورد ماوریک از پاییز سال جاری آغاز خواهد شد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"