کد خبر: ۵۹۷۳۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۱ - ۲۵ مهر ۱۳۹۹

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: همه ما انتظار داریم فکری با استقلال لیگ را طوفانی شروع کند و با بهترین نتیجه به پایان برساند.

به گزارش ایسنا، حجت نظری در حاشیه تمرین استقلال درباره حضور در این تمرین اظهار کرد: باشگاه استقلال چند روز با شرایط پرتلاطم مواجه بود و باتوجه به این که فرصتی تا شروع فصل‌ بعد نمانده است، بعد از بازی های آسیایی به نوعی شرایط با ثباتی نداشت اما خیلی خوشحالیم که با تمام پیگیری هایی که صورت گرفت و مشکلاتی که پیش روی ما بود، توانستیم محمود فکری را به عنوان سرمربی استقلال داشته باشیم. خوشحالیم که با حمایت قابل توجهی از سوی هواداران مواجه شد. امروز اولین جلسه تمرین تیم برگزار شد و خداراشکر حضور خوب پیشکسوتان استقلال را شاهد بودیم.

او ادامه داد: همه اعضای هیات مدیره به جز یک نفر حضور داشتند. آقای خلیل زاده هم به واسط حضور در شهرستان و مراسمی که برای همسرشان داشتند، نتوانستند حضور پیدا کنند. تمرین با حضور اکثریت بازیکنان آغاز شد. امیدواریم که این اتفاق با قوت بیشتری برگزار شود و امیدواریم که باشگاه استقلال تیم را برای شروع فصل کامل در اختیار داشته باشد. درباره یکی دو بازیکن هم ابهام وجود دارد که آیا آن ها را خواهیم داشت یا خیر. با توجه به مصوبه ای که در هیات مدیره داشتیم، مهندس عبدیان نماینده هیات مدیره برای مذاکره با بازیکنان است و امیدوارم بتوانیم خیلی زود تکلیف این بازیکنان را روشن کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره پیشنهاد مهدی قایدی و احتمال فروش این بازیکن گفت: تمام بازیکن هایی که اکنون در تیم حضور دارند و کسانی که می‌خواهیم جذب کنیم با نظر سرمربی در تیم حضور خواهند داشت. فکری هر بازیکنی را که بخواهد حفظ کند، تلاش می کنیم نگه داریم و هر بازیکنی را هم که بخواهد، به تیم اضافه می کنیم.

او درباره خواسته هیات مدیره از محمود فکری عنوان کرد: همه ما انتظار داریم که لیگ را طوفانی شروع کنیم و با بهترین نتیجه به پایان برسانیم و در جام حذفی این کار را تکرار کنیم تا بتوانیم آن استقلال درخشان را در جام باشگاه های آسیا ببینیم. شاید این کمی برای بعضی ها بلند پروازی باشد اما مطمئنم بازیکنان استقلال این ظرفیت و توانمندی را دارند و کادر مربیگری هم این پتانسیل را دارند تا بتوانند ما را به اهدافمان برسانند.

نظری درباره ماجرای کارگزار باشگاه استقلال گفت: فسخ قرارداد کارگزار فعلی استقلال در دوره آقای سعادتمند کلید خورد و پیشنهاد خود او هم بود که این فسخ انجام شود. نامه را هم خود او برای کارگزار ارسال کرد اما ما باید ببینیم که می توانیم با این کارگزار ادامه دهیم یا خیر. در کنارش هم داریم کارگزاران دیگر را بررسی می کنیم که ببینیم آیا می توانیم با کارگزار دیگری به جای مطلوبی برسیم یا خیر. تصمیمی خواهیم گرفت که بهترین اتفاق باشد و بیشترین درآمدزایی را داشته باشد. امیدواریم که این اتفاق تا دو هفته آینده رخ دهد تا مشکلات مالی را حل کنیم.

او در پاسخ به این سوال که ممکن است محمود فکری بازیکنان تازه جذب شده را نخواهد؟ گفت: هنوز در این خصوص چیزی را نشنیدم. او در تمرینات با کادر مربیگری اش تصمیم گیری می کند اما هنوز به ما چیزی اعلام نکرده‌اند. در این حوزه با آقای عبدیان صحبت خواهند کرد. سعی می کنیم همه در کنار هم باشیم. تلاش هیات مدیره بعد از برکناری مدیرعامل سابق خیلی بیشتر شده و هر کدام از ما بخشی از کار را بر عهده گرفتیم و تلاش می کنیم این مسیر را در کنار هم ادامه دهیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که اگر استقلال به پاختاکور نمی باخت، سعادتمند هنوز مدیرعامل بود؟ بیان کرد: ما درباره اما و اگرها صحبت نمی کنیم. بی تردید عزل و نصب یک نفر به عنوان مدیرعامل نمی تواند یک مؤلفه ای باشد. شک نکنید به خاطر یک اتفاق تصمیم نگرفتیم و از این به بعد هم به خاطر یک اتفاق تصمیم نخواهیم گرفت. مجموعه شرایط ما را به اینجا رساند که هم به نفع خود او و هم به نفع باشگاه بود. همانطور که روزی چه زود و چه دیر به این نتیجه برسند که حضور من هم به نفع باشگاه نباشد و من هم کنار بروم.

برچسب ها: استقلال ، فکری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"