کد خبر: ۵۹۷۳۴۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۱۳ - ۲۵ مهر ۱۳۹۹
به گزارش خبرخودرو ٬ رییس پلیس راه مازندران گفت: هیچ برنامه‌ای امروز و فردا برای یکطرفه کردن جاده‌های استان نداریم و هموطنان از سفر‌های غیرضروری اجتناب کنند.به گزارش خبرخودرو ٬ رییس پلیس راه مازندران گفت: هیچ برنامه‌ای امروز و فردا برای یکطرفه کردن جاده‌های استان نداریم و هموطنان از سفر‌های غیرضروری اجتناب کنند.

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به ترافیک نیمه سنگین و پرحجم در مبادی خروجی استان تهران گفت: از آمد وشد افراد غیر بومی از استان تهران به مازندران جلوگیری می‌شود.
 
سرهنگ قدمی افزود: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های سوادکوه، کیاسر، هراز، چالوس و محدوده درون شهری عادی و روان است.
 
او با بیان اینکه مازندران در وضعیت قرمز و هشدار قرار دارد ،گفت: هیچ برنامه‌ای امروز و فردا برای یکطرفه کردن جاده‌های استان نداریم و هموطنان باید با درک شرایط از سفر‌های غیرضروری اجتناب کنند.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه رفت و آمد همه تریلر‌ها کماکان در جاده چالوس ممنوع است، افزود: آمد وشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح امروز تا ۲ فردا ممنوع شد.
 
رییس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه این ممنوعیت تردد روز شنبه ۲۶ مهر در جاده هراز اعمال می‌شود، گفت: ورود انواع تریلر نیز  از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ فردا در جاده سوادکوه ممنوع می‌شود.
 
او افزود: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضع راه‌های استان است.
 
مازندران ۱۰هزار و ۷۰۰کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خودرو در رسانه ها
طراحی و تولید: "ایران سامانه"