کد خبر: ۵۹۷۰۶۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۷ - ۲۲ مهر ۱۳۹۹

ایرنا : رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: همزمان با هفته نیروی انتظامی خودروهای توقیف شده با خلافی بالای ۱۰ میلیون ریال پس از تقسیط جریمه از طریق دفاتر پلیس ۱۰+ شهر زنجان ترخیص خواهد شد.

خودروهای توقیف شده در زنجان ترخیص می‌شوند

سرهنگ محمدحسن خلجی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به شرایط کرونایی حاکم در کشور طبق تمهیدات اتخاذ شده در هفته نیروی انتظامی خودروهایی که خلافی آنها بالای ۱۰ میلیون ریال بوده و در پارکینگ توقیف شده مالک یا نماینده قانونی آنها پس از مراجعه به پلیس راهور و انجام تقسط جرایم جهت ترخیص به دفاتر پلیس به علاوه ۱۰ معرفی خواهند شد.

وی اضافه کرد: بر این مبنا صاحبان خودروهای توقیف شده واجد شرایط می توانند در طی هفته ناجا با مراجعه به پلیس راهور و پس از تقسیط خلافی ها ورفع شکایت، نسبت به ترخیص خودروری خود اقدام کنند.

این مسؤول ادامه داد: امکان ترخیص خودروهای توقیف شده از طریق این دفاتر در راستای تدابیر ابلاغی از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در شهر زنجان نیز فراهم شده تا سطح دسترسی مراجعین به دریافت خدمات، سهل‌تر شود.

خلجی افزود: ارایه اصل مدارک بیمه نامه شخص ثالث، گواهینامه رانندگی، شناسنامه خودرو و کارت ملی از سوی صاحبان وسایط نقلیه به منظور ترخیص خودروهای توقیف شده، الزامی است که در غیر این صورت از مراجعه به این دفاتر خودداری شود.

رییس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان زنجان با اشاره به نامگذاری شعار هفته نیروی نتظامی با عنوان " همه باهم برای امنیت و سلامت گفت: با توجه شریط کرونایی حاکم امکان برگزاری برنامه های های متعدد پلیس راهور در هفته نیروی انتظامی وجود ندارد.

این مسؤول ادامه داد: بر این اساس طی این هفته همایش موتورسواران قانونمند بارعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گفته خلجی تلاش می شود طی این هفته آگاهسازی و هشدارهای ترافیکی و مطالب دیگر از طریق فضای مجازی برای عموم مردم اطلاع رسانی شود.

۲۷ مهر تا ۲ آبان امسال هفته نیروی انتظامی در کشور نامگذاری شده است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"